B43305A5127M62
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43305A5127M62
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: B43305A5127M62.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
640 pcs
  • Pranešimas
B43305A5127M62 specifikacijos
Dalies numeris B43305A5127M62 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28420 pcs Duomenų lapas B43305A5127M62.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B43305 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 970mA @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Kiti vardai B43305A5127M 62
B43305A5127M062
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.59 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.13 Ohm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 1.13 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 120µF