B43255A9127M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43255A9127M
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: B43255A9127M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
320 pcs
  • Pranešimas
B43255A9127M specifikacijos
Dalies numeris B43255A9127M Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41618 pcs Duomenų lapas B43255A9127M.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B43255 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.085A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai B43255A9127M000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Talpa 120µF