B43252A1827M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B43252A1827M
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Duomenų lapai: B43252A1827M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
640 pcs
  • Pranešimas
B43252A1827M specifikacijos
Dalies numeris B43252A1827M Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36497 pcs Duomenų lapas B43252A1827M.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B43252 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.06A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.193A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai B43252A1827M000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 820µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Talpa 820µF