B41888D3688M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41888D3688M
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: B41888D3688M.pdf
  • Pranešimas
B41888D3688M specifikacijos
Dalies numeris B41888D3688M Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50876 pcs Duomenų lapas B41888D3688M.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41888 Ripple Current @ High Frequency 3.396A @ 100kHz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai B41888D3688M000 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 21 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 23 mOhm @ 10kHz
Išsamus aprašymas 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 23 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C Talpa 6800µF