B41851A5476M8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41851A5476M8
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: B41851A5476M8.pdf
  • Pranešimas
B41851A5476M8 specifikacijos
Dalies numeris B41851A5476M8 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4014 pcs Duomenų lapas B41851A5476M8.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija B41851 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 83mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai B41851A5476M008 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5.6 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5.6 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos General Purpose