B41851A4227M000
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41851A4227M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: B41851A4227M000.pdf
  • Pranešimas
B41851A4227M000 specifikacijos
Dalies numeris B41851A4227M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 488774 pcs Duomenų lapas B41851A4227M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija B41851 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 190mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai B41851A4227M
B41851A4227M-ND
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.5 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.5 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF