B41789K5178Q001
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41789K5178Q001
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1700UF 25V RADIAL
Duomenų lapai: B41789K5178Q001.pdf
  • Pranešimas
B41789K5178Q001 specifikacijos
Dalies numeris B41789K5178Q001 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1700UF 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21539 pcs Duomenų lapas B41789K5178Q001.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija -10%, +30%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41789 Ripple Current @ High Frequency 5.5A @ 10kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai B41789K5178Q1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.728" (18.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 29 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 57 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 1700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 57 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C Talpa 1700µF