B41696B7158Q7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41696B7158Q7
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL
Duomenų lapai: B41696B7158Q7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
B41696B7158Q7 specifikacijos
Dalies numeris B41696B7158Q7 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 37665 pcs Duomenų lapas B41696B7158Q7.pdf
Įtampa - Įvertinta 40V Tolerancija -10%, +30%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm)
Serija B41696 Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 10kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Can
Kiti vardai B41696B7158Q 7
B41696B7158Q007
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 28 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 54 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 1500µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 54 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C Talpa 1500µF