B41690A7607Q9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41690A7607Q9
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 600UF 40V AXIAL
Duomenų lapai: B41690A7607Q9.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
B41690A7607Q9 specifikacijos
Dalies numeris B41690A7607Q9 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 600UF 40V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 50855 pcs Duomenų lapas B41690A7607Q9.pdf
Įtampa - Įvertinta 40V Tolerancija -10%, +30%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm)
Serija B41690 Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 10kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Axial, Can
Kiti vardai B41690A7607Q 9
B41690A7607Q009
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 68 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 165 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 600µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 165 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Talpa 600µF