B41690A7258Q7
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41690A7258Q7
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 2500UF 35V AXIAL
Duomenų lapai: B41690A7258Q7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
B41690A7258Q7 specifikacijos
Dalies numeris B41690A7258Q7 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 2500UF 35V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 27252 pcs Duomenų lapas B41690A7258Q7.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija -10%, +30%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm)
Serija B41690 Ripple Current @ High Frequency 4.8A @ 10kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Can
Kiti vardai B41690A7258Q 7
B41690A7258Q007
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 31 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 54 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 2500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 54 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Talpa 2500µF