B41689A8397Q001
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41689A8397Q001
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 390UF 63V AXIAL
Duomenų lapai: B41689A8397Q001.pdf
  • Pranešimas
B41689A8397Q001 specifikacijos
Dalies numeris B41689A8397Q001 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 390UF 63V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42308 pcs Duomenų lapas B41689A8397Q001.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija -10%, +30%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia x 0.984" H (18.00mm x 25.00mm)
Serija B41689 Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 10kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Can
Kiti vardai B41689A8397Q1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 51 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 602 mohm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 602 mohm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C Talpa 390µF