B41560A5689M000
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41560A5689M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW
Duomenų lapai: B41560A5689M000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
72 pcs
  • Pranešimas
B41560A5689M000 specifikacijos
Dalies numeris B41560A5689M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4598 pcs Duomenų lapas B41560A5689M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.032" Dia (51.60mm)
Serija B41560 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 13A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Kiti vardai B41560A5689M
B41560A5689M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.874" (22.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 9.3 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 3.217" (81.70mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 68000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 68000µF Programos General Purpose