B41231A9158M000
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41231A9158M000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Duomenų lapai: B41231A9158M000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
640 pcs
  • Pranešimas
B41231A9158M000 specifikacijos
Dalies numeris B41231A9158M000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60191 pcs Duomenų lapas B41231A9158M000.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B41231 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.83A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai B41231A9158M
B41231A9158M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1500µF