B41041A9225M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41041A9225M
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: B41041A9225M.pdf
  • Pranešimas
B41041A9225M specifikacijos
Dalies numeris B41041A9225M Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4852 pcs Duomenų lapas B41041A9225M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija B41041 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai B41041A9225M000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 9.2 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 2.2µF Programos General Purpose