B33364A3306J050
EPCOSEPCOS
B33364A3306J050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B33364A3306J050
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 30UF 5% 370VAC QC TERM
Duomenų lapai: B33364A3306J050.pdf
  • Pranešimas
B33364A3306J050 specifikacijos
Dalies numeris B33364A3306J050 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 30UF 5% 370VAC QC TERM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5153 pcs Duomenų lapas B33364A3306J050.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 370V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Quick Connect, Disconnect
Dydis / Matmenys 2.756" L x 1.772" W (70.00mm x 45.00mm) Serija CBB66
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 495-4328
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Montavimo tipas Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.787" (20.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 3.031" (77.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP)
Išsamus aprašymas 30µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP) Radial, Can Talpa 30µF