B32912A3473M289
EPCOSEPCOS
B32912A3473M289 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32912A3473M289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 20% 760VDC RAD
Duomenų lapai: B32912A3473M289.pdf
  • Pranešimas
B32912A3473M289 specifikacijos
Dalies numeris B32912A3473M289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 20% 760VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 177376 pcs Duomenų lapas B32912A3473M289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 760V Įtampos įvertinimas - AC 330V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija B32912
Reitingai X1 Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.047µF Programos EMI, RFI Suppression