B32796T4355K
EPCOSEPCOS
B32796T4355K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32796T4355K
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 3.5UF 10% 1KVDC RADIAL
Duomenų lapai: B32796T4355K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B32796T4355K specifikacijos
Dalies numeris B32796T4355K Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 3.5UF 10% 1KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20705 pcs Duomenų lapas B32796T4355K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Serija B32796
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 495-4578
B32796T4355K000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 1.476" (37.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.748" (19.00mm)
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 3.5µF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 3.5µF Programos DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression