B32683A7153K000
EPCOSEPCOS
B32683A7153K000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32683A7153K000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.015UF 1.25KVDC RADIAL
Duomenų lapai: B32683A7153K000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B32683A7153K000 specifikacijos
Dalies numeris B32683A7153K000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.015UF 1.25KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123998 pcs Duomenų lapas B32683A7153K000.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1250V (1.25kV) Įtampos įvertinimas - AC 450V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Serija B32683
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 495-7349
B32683-A7153-K000
B32683A7153K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.015µF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.015µF