B32672L8432J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32672L8432J189
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 4300PF 5% 2KVDC RADIAL
Duomenų lapai: B32672L8432J189.pdf
  • Pranešimas
B32672L8432J189 specifikacijos
Dalies numeris B32672L8432J189 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 4300PF 5% 2KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 281673 pcs Duomenų lapas B32672L8432J189.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 700V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Serija B32672L Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 4300pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 4300pF