B32672L8172J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32672L8172J289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 1700PF 5% 2KVDC RADIAL
Duomenų lapai: B32672L8172J289.pdf
  • Pranešimas
B32672L8172J289 specifikacijos
Dalies numeris B32672L8172J289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 1700PF 5% 2KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 271386 pcs Duomenų lapas B32672L8172J289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 700V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Serija B32672L Reitingai -
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 1700pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 1700pF