B32656S8684K561
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32656S8684K561
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.68UF 850VDC QC TERM
Duomenų lapai: B32656S8684K561.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
192 pcs
  • Pranešimas
B32656S8684K561 specifikacijos
Dalies numeris B32656S8684K561 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.68UF 850VDC QC TERM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23800 pcs Duomenų lapas B32656S8684K561.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 850V Įtampos įvertinimas - AC 450V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Screw Terminals
Dydis / Matmenys 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm) Serija B32656S
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular Box Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 1.004" (25.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.122" (28.50mm) funkcijos Low ESL
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.68µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Talpa 0.68µF