B32653A2222J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32653A2222J000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 2200PF 5% 2KVDC RADIAL
Duomenų lapai: B32653A2222J000.pdf
  • Pranešimas
B32653A2222J000 specifikacijos
Dalies numeris B32653A2222J000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 2200PF 5% 2KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125924 pcs Duomenų lapas B32653A2222J000.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 700V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Serija B32653 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai B32653A2222J
B32653A2222J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 2200pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 2200pF Programos DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT