B32621A5104J000
EPCOSEPCOS
B32621A5104J000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32621A5104J000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL
Duomenų lapai: B32621A5104J000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B32621A5104J000 specifikacijos
Dalies numeris B32621A5104J000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 230495 pcs Duomenų lapas B32621A5104J000.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 160V Įtampos įvertinimas - AC 90V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serija B32621
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 495-1375
B32621A5104J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Talpa 0.1µF