B32560J6153K289
EPCOSEPCOS
B32560J6153K289 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32560J6153K289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC 2DIP
Duomenų lapai: B32560J6153K289.pdf
  • Pranešimas
B32560J6153K289 specifikacijos
Dalies numeris B32560J6153K289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC 2DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 742386 pcs Duomenų lapas B32560J6153K289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm) Serija SilverCap™ B32560
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė 2-DIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Talpa 0.015µF Programos General Purpose