B32559C1563K000
EPCOSEPCOS
B32559C1563K000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32559C1563K000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.056UF 10% 100VDC RAD
Duomenų lapai: B32559C1563K000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B32559C1563K000 specifikacijos
Dalies numeris B32559C1563K000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.056UF 10% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 967462 pcs Duomenų lapas B32559C1563K000.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Serija B32559
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 495-2828
B32559C1563K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked
Išsamus aprašymas 0.056µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial Talpa 0.056µF