B32529D5335M289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32529D5335M289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 3.3UF 20% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: B32529D5335M289.pdf
  • Pranešimas
B32529D5335M289 specifikacijos
Dalies numeris B32529D5335M289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 3.3UF 20% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137771 pcs Duomenų lapas B32529D5335M289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm) Serija B32529
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 3.3µF Film Capacitor 32V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Talpa 3.3µF Programos Automotive; EMI, RFI Suppression