B32529C8103J000
EPCOSEPCOS
B32529C8103J000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32529C8103J000
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Duomenų lapai: B32529C8103J000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B32529C8103J000 specifikacijos
Dalies numeris B32529C8103J000 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 360281 pcs Duomenų lapas B32529C8103J000.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Serija B32529
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 495-1262
B32529C8103J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 10000pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Talpa 10000pF