B32529C3182M289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32529C3182M289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 1800PF 20% RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
B32529C3182M289 specifikacijos
Dalies numeris B32529C3182M289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 1800PF 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1095752 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys - Serija B32529
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 1800pF Film Capacitor Polyester, Metallized Radial
Talpa 1800pF Programos Automotive; EMI, RFI Suppression