B32529C1823J289
EPCOSEPCOS
B32529C1823J289 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32529C1823J289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.082UF 5% 100VDC RAD
Duomenų lapai: B32529C1823J289.pdf
  • Pranešimas
B32529C1823J289 specifikacijos
Dalies numeris B32529C1823J289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.082UF 5% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1253127 pcs Duomenų lapas B32529C1823J289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Serija B32529 Reitingai -
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 495-4887-3
B32529C1823J289-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.082µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Talpa 0.082µF Programos Automotive; EMI, RFI Suppression