B32529C1563K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32529C1563K289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.056UF 10% 100VDC RAD
Duomenų lapai: B32529C1563K289.pdf
  • Pranešimas
B32529C1563K289 specifikacijos
Dalies numeris B32529C1563K289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.056UF 10% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1148179 pcs Duomenų lapas B32529C1563K289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Serija B32529 Reitingai -
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.056µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Talpa 0.056µF