B32523Q6684M289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32523Q6684M289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.68UF 20% 400VDC RAD
Duomenų lapai: B32523Q6684M289.pdf
  • Pranešimas
B32523Q6684M289 specifikacijos
Dalies numeris B32523Q6684M289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.68UF 20% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 130341 pcs Duomenų lapas B32523Q6684M289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Serija B32523
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.68µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Talpa 0.68µF