B32522N3105J189
EPCOSEPCOS
B32522N3105J189 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32522N3105J189
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: B32522N3105J189.pdf
  • Pranešimas
B32522N3105J189 specifikacijos
Dalies numeris B32522N3105J189 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 175329 pcs Duomenų lapas B32522N3105J189.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serija B32522
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Išsamus aprašymas 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Talpa 1µF