B32522C0685K189
EPCOSEPCOS
B32522C0685K189 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32522C0685K189
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 6.8UF 10% 63VDC RADIAL
Duomenų lapai: B32522C0685K189.pdf
  • Pranešimas
B32522C0685K189 specifikacijos
Dalies numeris B32522C0685K189 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 6.8UF 10% 63VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68514 pcs Duomenų lapas B32522C0685K189.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Įtampos įvertinimas - AC 40V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serija B32522
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai B32522C 685K189
B32522C685K189
B32522C685K189-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 42 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 6.8µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Talpa 6.8µF Programos Automotive; EMI, RFI Suppression