B32520C6333J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32520C6333J289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Duomenų lapai: B32520C6333J289.pdf
  • Pranešimas
B32520C6333J289 specifikacijos
Dalies numeris B32520C6333J289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 409470 pcs Duomenų lapas B32520C6333J289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Serija B32520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.033µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Talpa 0.033µF
Programos Automotive; EMI, RFI Suppression
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B32520C6333K289
B32520C6333K289
Gamintojai: EPCOS
apibūdinimas: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Sandelyje: 457492 pcs
parsisiųsti: B32520C6333K289.pdf
RFQ
B32520C6332K189
B32520C6332K189
Gamintojai: EPCOS
apibūdinimas: CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD
Sandelyje: 5521 pcs
parsisiųsti: B32520C6332K189.pdf
RFQ
B32520C6333J
B32520C6333J
apibūdinimas: CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD