B32520C3473K189
EPCOSEPCOS
B32520C3473K189 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32520C3473K189
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: B32520C3473K189.pdf
  • Pranešimas
B32520C3473K189 specifikacijos
Dalies numeris B32520C3473K189 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5719 pcs Duomenų lapas B32520C3473K189.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Serija B32520
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 495-5009-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Talpa 0.047µF