B25620B1487K101
EPCOSEPCOS
B25620B1487K101 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B25620B1487K101
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 480UF 10% 1.1KVDC SCREW
Duomenų lapai: B25620B1487K101.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
B25620B1487K101 specifikacijos
Dalies numeris B25620B1487K101 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 480UF 10% 1.1KVDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1137 pcs Duomenų lapas B25620B1487K101.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1100V (1.1kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas Threaded, Female
Dydis / Matmenys 3.346" Dia (85.00mm) Serija B2562
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 495-76617
B25620B1487K101-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Spacing" 1.260" (32.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 6.850" (174.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 480µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Talpa 480µF Programos DC Link, DC Filtering