1050XM-36
E-Z-HookE-Z-Hook
1050XM-36 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1050XM-36
Gamintojas / Gamintojas: E-Z-Hook
Prekės aprašymas TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Duomenų lapai: 1.1050XM-36.pdf2.1050XM-36.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1050XM-36 specifikacijos
Dalies numeris 1050XM-36 Gamintojas E-Z-Hook
apibūdinimas TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36" "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 6721 pcs Duomenų lapas 1.1050XM-36.pdf2.1050XM-36.pdf
Vielos matuoklis - Įtampa - Įvertinta -
Įveskite Patch Cord Stacking metodas Front Stacking
Serija E-Z-MICRO-HOOK™ XM Reitingai -
Kiti vardai 1050XM36
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga - izoliacija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas 36.0" (914.40mm) Banana Plug, Double, Stackable To Micro Hook (2) Patch Cord
Dabartinis įvertinimas - Turinys 1 Cable, Black, Black and Red Leads
Konfigūracija Banana to Grabber, Hook Laido ilgis 36.0" (914.40mm)
2-as jungtis Micro Hook (2) 1 jungtis Banana Plug, Double, Stackable
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1050R48
1050R48
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: NEON PANEL INDICATOR 105V-125V
Sandelyje: 61163 pcs
parsisiųsti: 1050R48.pdf
RFQ
1050R92
1050R92
apibūdinimas: NEON PANEL INDICATOR 208V-250V
Sandelyje: 53250 pcs
parsisiųsti: 1050R92.pdf
RFQ
1051
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: DECAL KIT (GREENLEE UTILITY)
parsisiųsti:
1050TR
1050TR
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: BATTERY HOLDER CR123A NYLON SMD
parsisiųsti: 1050TR.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER
parsisiųsti: 1051001-1.pdf
1050XR-36
1050XR-36
Gamintojai: E-Z-Hook
apibūdinimas: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"