TS20100F070S
E-SwitchE-Switch
TS20100F070S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TS20100F070S
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 100MA
Duomenų lapai: 1.TS20100F070S.pdf2.TS20100F070S.pdf
  • Pranešimas
TS20100F070S specifikacijos
Dalies numeris TS20100F070S Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 100MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119257 pcs Duomenų lapas 1.TS20100F070S.pdf2.TS20100F070S.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 48V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius SMD (SMT) Tab Perjungti funkciją Off-Mom
Serija TS2 Atsikratyti jėgos -
Pretravel 0.008" (0.2mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Overtravel - Kiti vardai EG4686TR
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Darbo pozicija 0.130" (3.3mm)
Darbo jėga 70gf Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 3,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Elektros gyvenimas - Diferencinė kelionė -
Dabartinis įvertinimas 100mA (AC/DC) Grandinė SPST-NO