TL1105EF250Q7.3RED
E-SwitchE-Switch
TL1105EF250Q7.3RED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TL1105EF250Q7.3RED
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Duomenų lapai: TL1105EF250Q7.3RED.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TL1105EF250Q7.3RED specifikacijos
Dalies numeris TL1105EF250Q7.3RED Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 693181 pcs Duomenų lapas TL1105EF250Q7.3RED.pdf
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti keliones 0.25mm
Perjungti funkciją Off-Mom Serija TL1105
Pakuotė Bulk Kontūrai 6.00mm x 6.00mm
Kiti vardai EG1832
J100016
P010016
TL1105EF250
TL1105EF250Q
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbo jėga 250gf Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos - Išsamus aprašymas Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.05A @ 12VDC Grandinė SPST-NO
Pavaros tipas Standard Pavaros kryptis Top Actuated
Pavaros medžiaga Polyamide (PA), Nylon Pavaros ilgis, dešinysis kampas -
Pavaros aukštis nuo PCB, vertikalus 7.30mm