PV4F2B011-324
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV4F2B011-324
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Duomenų lapai: 1.PV4F2B011-324.pdf2.PV4F2B011-324.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
4 pcs
  • Pranešimas
PV4F2B011-324 specifikacijos
Dalies numeris PV4F2B011-324 Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3701 pcs Duomenų lapas 1.PV4F2B011-324.pdf2.PV4F2B011-324.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 48V Įveskite Vandal Resistant, Illuminated
Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija PV4, LAMB Panel Cutout Matmenys Circular - 19.00mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -20°C ~ 55°C
Montavimo tipas Panel Mount, Front Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 1,000,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Apšvietimas Įtampa (nominali) 12 VDC Apšvietimo tipas, spalva LED, Orange
funkcijos - Elektros gyvenimas 50,000 Cycles
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch SPDT Vandal Resistant, Illuminated Panel Mount, Front Dabartinis įvertinimas 2A (DC)