P16EER11HYELWHT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P16EER11HYELWHT
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Duomenų lapai: 1.P16EER11HYELWHT.pdf2.P16EER11HYELWHT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
P16EER11HYELWHT specifikacijos
Dalies numeris P16EER11HYELWHT Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5206 pcs Duomenų lapas 1.P16EER11HYELWHT.pdf2.P16EER11HYELWHT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 24V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard, Illuminated Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Perjungti funkciją On-On Serija P16
Panel Cutout Matmenys Circular - 16.00mm Dia Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -20°C ~ 55°C Montavimo tipas Panel Mount, Front
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) 6 VDC
Apšvietimo tipas, spalva LED, Yellow funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 8A (AC), 6A (DC) Spalva - pavara / kamštis White