LSU11-230101A8.6
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LSU11-230101A8.6
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH SLIDE DP3T 11A 125V
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LSU11-230101A8.6 specifikacijos
Dalies numeris LSU11-230101A8.6 Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH SLIDE DP3T 11A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103756 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 125V Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti keliones 6.00mm Perjungti funkciją On-On-On
Serija LSU, LAMB Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -30°C ~ 55°C Darbo jėga 400gf
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Elektros gyvenimas 6,000 Cycles
Išsamus aprašymas Slide Switch DP3T Panel Mount Dabartinis įvertinimas 11A (AC)
Susisiekite su laiku Non-Shorting (BBM) Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Susisiekite su Finish - Grandinė DP3T
Pavaros tipas Standard Pavaros medžiaga Polyphenylene Oxide (PPO)
Pavaros ilgis 8.60mm
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LSU1A4
LSU1A4
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V