| Dalies numeris | KC43A10.001SPS | Gamintojas | E-Switch |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 41223 pcs | Duomenų lapas | KC43A10.001SPS.pdf |
| Įtampos įvertinimas - AC | 125V | Nutraukimo stilius | PC Pin |
| Serija | KC | Panel Cutout Matmenys | Circular - 9.80mm Dia |
| Kiti vardai | KC-43-A-01-S-P-S KC43A01.001SPS KC43A10001SPS Q1559898 |
Darbo jėga | 8.770gfm |
| Pozicijų skaičius | 3 | Skaičius lenkų denio | 4 |
| Denių skaičius | 1 | Montavimo tipas | Panel Mount, Through Hole |
| Indeksas sustoja | Fixed | funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | Rotary Switch 3 Position 4P3T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole | Gylis už kolektoriaus | 14.20mm |
| Dabartinis įvertinimas | 350mA (AC) | Susisiekite su laiku | Shorting (MBB) |
| Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy | Susisiekite su Finish | Silver |
| Circuit už denio | 4P3T | Metimo kampas | 30° |
| Pavaros tipas | Flatted (6.35mm Dia) | Pavaros ilgis | 10.00mm |