KC13A13.001NPS
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KC13A13.001NPS
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V
Duomenų lapai: 1.KC13A13.001NPS.pdf2.KC13A13.001NPS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
KC13A13.001NPS specifikacijos
Dalies numeris KC13A13.001NPS Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22887 pcs Duomenų lapas 1.KC13A13.001NPS.pdf2.KC13A13.001NPS.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Nutraukimo stilius PC Pin
Serija KC Panel Cutout Matmenys Circular - 9.80mm Dia
Darbo jėga 8.770gfm Pozicijų skaičius 3
Skaičius lenkų denio 1 Denių skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Indeksas sustoja Fixed funkcijos -
Išsamus aprašymas Rotary Switch 3 Position SP3T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Gylis už kolektoriaus 14.20mm
Dabartinis įvertinimas 350mA (AC) Susisiekite su laiku Non-Shorting (BBM)
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Silver
Circuit už denio SP3T Metimo kampas 30°
Pavaros tipas Flatted (6.35mm Dia) Pavaros ilgis 13.00mm