D16EER1FGRNGRN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D16EER1FGRNGRN
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Duomenų lapai: 1.D16EER1FGRNGRN.pdf2.D16EER1FGRNGRN.pdf
  • Pranešimas
D16EER1FGRNGRN specifikacijos
Dalies numeris D16EER1FGRNGRN Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5177 pcs Duomenų lapas 1.D16EER1FGRNGRN.pdf2.D16EER1FGRNGRN.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 24V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard, Illuminated Nutraukimo stilius Solder Lug
Perjungti funkciją On-On Serija D16
Panel Cutout Matmenys Circular - 16.00mm Dia Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -20°C ~ 55°C Montavimo tipas Panel Mount, Front
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) 110 VAC
Apšvietimo tipas, spalva Neon, Green funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 8A (AC), 6A (DC) Spalva - pavara / kamštis Green