200UDP1T1A1M7RE
E-SwitchE-Switch
200UDP1T1A1M7RE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 200UDP1T1A1M7RE
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 1.200UDP1T1A1M7RE.pdf2.200UDP1T1A1M7RE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
200UDP1T1A1M7RE specifikacijos
Dalies numeris 200UDP1T1A1M7RE Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41626 pcs Duomenų lapas 1.200UDP1T1A1M7RE.pdf2.200UDP1T1A1M7RE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-On
Serija 200U Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Kiti vardai EG4910
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole, Right Angle, Vertical
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC) Grandinė DPDT
Įvorės sriegis Unthreaded Pavaros tipas Standard Round
Pavaros medžiaga - Pavaros ilgis 3.80mm