200MSP3T1B1M2REH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 200MSP3T1B1M2REH
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 1.200MSP3T1B1M2REH.pdf2.200MSP3T1B1M2REH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
200MSP3T1B1M2REH specifikacijos
Dalies numeris 200MSP3T1B1M2REH Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28573 pcs Duomenų lapas 1.200MSP3T1B1M2REH.pdf2.200MSP3T1B1M2REH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-Off-On
Serija 200 Panel Cutout Matmenys Circular - 4.95mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 30,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch SPDT Panel Mount Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC)
Grandinė SPDT Įvorės sriegis 10-48
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 9.40mm