200MDP1T2B1M1REH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 200MDP1T2B1M1REH
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 1.200MDP1T2B1M1REH.pdf2.200MDP1T2B1M1REH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
200MDP1T2B1M1REH specifikacijos
Dalies numeris 200MDP1T2B1M1REH Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33201 pcs Duomenų lapas 1.200MDP1T2B1M1REH.pdf2.200MDP1T2B1M1REH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius Solder Lug Perjungti funkciją On-On
Serija 200 Panel Cutout Matmenys Circular - 4.95mm Dia
Pakuotė Bulk Kiti vardai 200MDP1T2B1M1RE
200MDP1T2B1M1RE-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Elektros gyvenimas 30,000 Cycles Išsamus aprašymas Toggle Switch DPDT Panel Mount
Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC) Grandinė DPDT
Įvorės sriegis 10-48 Pavaros tipas Standard Round
Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated Pavaros ilgis 5.33mm