200AWMSP1T2A1M2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 200AWMSP1T2A1M2QE
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V
Duomenų lapai: 1.200AWMSP1T2A1M2QE.pdf2.200AWMSP1T2A1M2QE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
200AWMSP1T2A1M2QE specifikacijos
Dalies numeris 200AWMSP1T2A1M2QE Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31468 pcs Duomenų lapas 1.200AWMSP1T2A1M2QE.pdf2.200AWMSP1T2A1M2QE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 28V Įtampos įvertinimas - AC 120V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-On
Serija 200A Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 50,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch SPDT Through Hole Dabartinis įvertinimas 3A (AC/DC)
Grandinė SPDT Įvorės sriegis Unthreaded
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 6.10mm