100SP1T7B13M51QEH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 100SP1T7B13M51QEH
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Duomenų lapai: 1.100SP1T7B13M51QEH.pdf2.100SP1T7B13M51QEH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
100SP1T7B13M51QEH specifikacijos
Dalies numeris 100SP1T7B13M51QEH Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25274 pcs Duomenų lapas 1.100SP1T7B13M51QEH.pdf2.100SP1T7B13M51QEH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 28V Įtampos įvertinimas - AC 120V
Nutraukimo stilius Wire Wrap Perjungti funkciją On-On
Serija 100 Panel Cutout Matmenys Circular - 11.91mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 40,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch SPDT Panel Mount Dabartinis įvertinimas 5A (AC/DC)
Grandinė SPDT Įvorės sriegis 15/32-32
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 13.00mm